Jdi na obsah Jdi na menu
 


FAQ - Frequently Asked Questions

1. Kde se to děje? Kde je proviant?

Pro většinu Bennyfestů platí, že v pokoji Tvořitele (horní patro první dveře vlevo) se hraje fotbálek a je zde puštěná hudba. Ve ostatních dvou pokojích se bude buď regulérně pít, hrát stolní hry (Poker mj.) nebo popř. promítat film. Proviant, tedy především alkohol, bude všude.

2. Kde je WC?

Záchody budou k dispozici tři. Jeden ve vrchním patře, druhý v patře spodním a poslední v kavárenském závodu (viz lokace). Pořadatel si dovoluje požádat, aby jste s němi zacházeli co možná nejšetrněji, jelikož je další den bude muset čistit.

3. Je zde možnost přespaní?

Samozřejmě. Ovšem snažte se to hlásit předem nejlépe u pána domu nebo některého z oraganizátorů, aby Vám mohlo být vymezeno místo na spaní.

4. Mají organizátoři nějaká privilegia oproti normálním návštěvníkům?

Mají na hrudi označení "Organizátor", musí pomáhat při přípravě a při uklízení areálu a všeho okolo, jsou u nakopnutí prvních alkoholových nápojů, mají povolen vstup dovnitř, mohou používat toalety kdekoli v domě, pijí z krýglů, dopijí zbývající alkohol a dojídají zbývající dorty apod. druhý den, mají přirozenou autoritu, mohou návštěvníka vykázat, mají všude přednost (na WC, u pípy atp.), mají povoleno ovládat počítač a jiná elektronická zařízení.

5. Jak se stanu organizátorem?

Nestaneš.

6. Třídíme odpadky?

Ano. Pořadatelé prosí o řádné zbavování se odpadků. Kelímky a jiné plasty do příslušných pytlů, sklo do příslušných beden, vajgly do příslušných popelníků, vršky do příslušných krabic apod. Každý přestupek se bude trestat (viz rubrika "Řád").

7. Jsem pozvaný/á?

Ano. Každý, kdo si tohle pročte se může považovat jako pozvaný.

8. Wow, taková akce, to musí stát majlant, platím něco?

Ne. Tedy pokud nechcete. Bylo by ovšem pěkné, kdyby někteří dobrosrdeční návštěvníci nechali nějaké mince v přistavěné kasičce, aby pořadatelé a organizátoři mohli začít šetřit na další ročník. Bylo by také pěkné, kdyby přistavěnou kasičku nikdo nevybral, jako při jedním z posledních ročníků. (viz "Památné momenty").

9. Jak je to s rozbitými předměty?

Pokud návštěvník něco rozbije, bude se to řešit s obyvateli domu individuálně. Pokud rozbije něco cennějšího, bude to návštěvník řešit s chlapci v uniformách.

10. Když Bennyho neznám (nebo opačně), ale chci jít na Bennyfest, co musím udělat?

Máš 5 možností.

 1) Vplížit se a doufat, že Tě žádný z organizátorů ani pořadatelů nepotká (velice nepravděpodobné)

 2) Zaplatit si za vstup (částka se bude točit okolo 2 možná 3 tisíců korun)

 3) Jít jako něčí +1. Ten někdo musí být Bennyho známý.

 4) Co nejrychleji se s Bennym seznámit, ještě před začátkem akce.

 5)* Být známý od Barči Reichlové.

* platí jen u Bennyfestu V.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář